Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Gdynia
  • Data publikacji: 10-11-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest międzynarodowy operator spedycyjny specjalizujący się w obsłudze frachtu morskiego, lotniczego oraz drogowego. Aktualnie, na zlecenie tego klienta w związku z poszerzeniem działalności związanej z rozwojem transportu kontenerowego, poszukujemy doświadczonych i lubiących pracę w dynamicznym środowisku osób na stanowisko:

Spedytor całopojazdowy - kontenerowy

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie i realizowanie samochodowych przewozów drogowych kontenerów morskich w relacjach międzynarodowych
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
  • kontakt z klientami, armatorami i agentami celnymi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej min. 2 lata
  • wykształcenie średnie ( wykształcenie wyższe, kierunkowe będzie dodatkowym atutem )
  • bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz znajomośc rynku przewoźników
  • dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem drogowym oraz morskim
  • umiejętnośc planowania oraz organizowania tras
  • znajmość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję