Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Chorzów
  • Data publikacji: 07-09-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest operator logistyczny posiadający 13 oddziałów w Polsce. Firma ta świadczy usługi z zakresu transportu drogowego (FTL) krajowego i międzynarodowego. Aktualnie na zlecenie tej organizacji - w związku z rozwojem biura w Poznaniu poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

Spedytor drogowy (FTL)

MIEJSCE PRACY: Chorzów

Zakres obowiązków:

Do powierzonych obowiązków będzie należało:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie transportu drogowego (FTL)
  • budowanie współpracy z przewoźnikami i klientami
  • współudział w realizacji założeń budżetowych
  • troska o wysoką jakość realizowanych usług

Wymagania:

Zapraszamy do kontaktu osoby, które posiadają:

  • orientację na rynku przewoźników i klientów
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • min. dwuletnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej lub krajowej (FTL)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podstawowe warunki wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: spedycja@logart.info
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję