Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Warszawa, Targówek
  • Data publikacji: 14-09-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem - a Twoim bezpośrednim, potencjalnym pracodawcą jest znana firma handlowa zajmująca się produkcją, magazynowaniem i dystrybucją mebli do domu oraz ogrodu, postrzegana za jednego z najlepszych pracodawców na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Aktualnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy:

Kasjer - sprzedawca

MIEJSCE PRACY: Warszawa, Targówek

Zakres obowiązków:

  • Obsługa stanowiska kasowego (poprawne rejestrowanie produktów na kasie oraz płatności klientów)
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z płatnościami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na potrzeby klienta
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • Gotowość do pracy w różnych porach dnia (również weekendy)
  • Pewność siebie, entuzjazm i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/2 etatu (bez pośrednictwa agencji)
  • Stawka: 20 zł brutto/h
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Bony i prezenty okolicznościowe
  • Ubezpieczenie NWW oraz plan emerytalny.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: warszawa@logart.com.pl
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję