Jednym z naszych klientów jest międzynarodowa firma spedycyjna o kapitale zachodnioeuropejskim działająca na rynku od 60 lat, a w Polsce od dekady. Firma obecnie posiada kilkadziesiąt biur na całym świecie i świadczy usługi z zakresu: transport drogowy (FTL, LTL - krajowy i międzynarodowy), morski, lotniczy, specjalistyczny, logistyka i dystrybucja. Aktualnie do biura tej firmy w Warszawie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kierownik spedycji międzynarodowej

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

​Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój istniejącej już usługi transportu drogowego, nadzór nad kilkuosobowym działem doświadczonych specjalistów ds. spedycji całopojazdowej (międzynarodowej), koordynowanie współpracy z przewoźnikami, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, pozyskiwanie klientów oraz dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

Wymagania:

  • Min. czteroletnie doświadczenie w pracy w dziale międzynarodowej spedycji całopojazdowej
  • Min. półtoraroczne doświadczenie w kierowaniu zespołem spedytorów drogowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w planowaniu transportów międzynarodowych (preferowane doświadczenie w realizowaniu transportów w kierunku Europy Zachodniej)
  • Dobra znajomość rynku przewoźników i klientów
  • Zaangażowanie, dokładność, zdolności przywódcze

Oferujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej grupy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość wdrożenia własnych pomysłów