Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Warszawa
  • Data publikacji: 15-09-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Kogo reprezentujemy? Naszym zleceniodawcą jest znana i ceniona firma spedycyjna posiadająca kilka oddziałów na terenie Polski. Firma ta specjalizuje się w spedycji morskiej, lotniczej oraz drogowej. Obecnie, w związku z planowanym rozwojem oddziałów firmy, poszukujemy doświadczonych, ambitnych i ukierunkowanych na ciągły rozwój zawodowy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja usług spedycji drogowej (FTL) na rynku międzynarodowym
  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
  • dobór przewoźników i środków transportu
  • uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych
  • doradztwo i wsparcie klienta, analiza zapytań.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu transportów we frachcie drogowym (FTL, LTL bądź drobnica)
  • znajomość rynku przewoźników
  • mile widziana dobra znajomość języka obcego (najchętniej angielskiego, niemieckiego lub francuskiego)
  • zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: spedycja@logart.info
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję