Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Tychy
  • Data publikacji: 28-08-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest znany operator logistyczny świadczący obsługę spedycyjną zleceń na transport drogowy posiadający kilkanaście oddziałów na terenie Polski. W związku z rozwojem oddziału firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik regionalny spedycji drogowej

MIEJSCE PRACY: Tychy

Zakres obowiązków:

Do powierzonych obowiązków będzie należało:

  • obsługa klientów w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego
  • delegowanie zadań współpracownikom
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami
  • rozbudowa obecnego zespołu oraz tworzenie kolejnych oddziałów w regionie
  • realizacja założeń budżetowych
  • raportowanie do przełożonego
  • współpraca z agencją pracy

Wymagania:

Zapraszamy do kontaktu osoby, które posiadają:

  • chęć do poszerzania swoich kompetencji i pogłębiania wiedzy
  • umiejętność planowania i podejmowania wyważonych decyzji
  • biegłą orientację na rynku przewoźników i klientów
  • umiejętność posługiwania się programem Excel
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów mających na celu rozwój kolejnych oddziałów
  • udział w licznych szkoleniach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podstawowe warunki wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowym

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: spedycja@logart.info
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję