Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm spedycyjnych. Firma świadczy usługi z zakresu: transport drogowy, morski, lotniczy i zatrudnia ponad 120 pracowników w 5 oddziałach. Obecnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa, w związku z rozwojem działu Air & Ocean w Krakowie, poszukujemy doświadczonych specjalistów/specjalistek do pracy na stanowisku:

Team Leader działu spedycji (Air & Sea)

MIEJSCE PRACY:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy działu spedycji lotniczej i morskiej, a do jej głównych obowiązków będzie należało:
  • Organizacja i realizacja międzynarodowych transportów lotniczych i morskich w eksporcie oraz imporcie
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w operacyjnej obsłudze zleceń w transporcie lotniczym i morskim
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji transportowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, postawa pro-aktywna, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Zamiłowanie do pracy z klientem.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w korporacyjnej firmie, posiadającej rozwiniętą strukturę biur własnych oraz sieć agentów na całym świecie
  • Zatrudnienie w organizacji, która mimo rozbudowanej struktury, ceni współpracujące i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość przebywania na co dzień z entuzjastami transportu i logistyki

A ponadto...

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - adekwatne do wiedzy i doświadcznia kandydata/kandydatki
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukrurach organizacji o międzynarodowym zasięgu.