Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Data publikacji: 19-10-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Obecnie dla naszego klienta wiodącego producenta filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych, działającego na rynku międzynarodowym, poszukujemy osób na stanowisko:

Product Manager/ Technolog

MIEJSCE PRACY: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Dobór technologii uzdatniania wody na podstawie badań wody
  • Prowadzenie negocjacji z klientem od strony technologii ( w tym wycena i składanie ofert)
  • Szkolenia instalatorów i klientów firmy
  • Wyjazdy na targi i szkolenia (często zagraniczne) w celu pozyskania nowej wiedzy na temat światowego rynku z zakresu uzdatniania wody. Głównie przemysł i półprzemysł.
  • Inspirowanie i czynny udział przy wdrażaniu nowych produktów z zakresu uzdatniania wody
  • Analiza rynku pod kontem nowoczesnych rozwiązań
  • Kierowanie czynnościami instalacyjnymi, serwisowymi i pogwarancyjnymi produktów firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie politechniczne
  • Znajomość technologii, urządzeń i złóż stosowanych w filtracji
  • Chęć pogłębiania wiedzy z zakresu technologii
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wyngarodzenie - podstawa + premia za zainstalowane urządzenia i od sprzedaży
  • Ciągłe pogłebianie wiedzy, dzięki wyjazdom na targi i szkolenia (również za zgranicę)
  • System OK (karta sportowa)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję