Naszym klientem jest amerykańska firma produkcyjna, obsługująca klientów z branży: przemysłowej, motoryzacyjnej, medycznej oraz opakowaniowej. Do polskiego oddziału, mającego swoją siedzibę w Strykowie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Inżynier procesu ekstruzji

MIEJSCE PRACY: Stryków

Zakres obowiązków:

  • nadzór i standaryzacja procesu ekstruzji
  • nadzór i obsługa nowych urządzeń aż do momentu zakończenia procesu wdrożenia
  • zapewnienie efektywnej obsługi klienta poprzez wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym
  • opracowywanie i aktualizacja technologii, instrukcji, norm zużycia i zdolności produkcyjnych
  • nadzorowanie i planowanie zadań dla Liderów procesów
  • wsparcie Działu zakupów w procesie wyboru dostawców
  • kontrola i bieżąca aktualizacja dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu ekstruzji tworzyw sztucznych
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na codzienną, swobodna komunikację

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowania
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji wdrażającej innowacyjne rozwiązania
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku, w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • prywatna opieka medyczna
  • system OK (karta sportowa)
  • udział w imprezach integracyjnych