Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma zajmująca się produkcją elementów wykorzystywanych w przemyśle aerospace, lotniczym, militarnym oraz sektorach powiązanych. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w latach pięćdziesiątych, dostarczając części do produkcji silników dla m.in. dla fabryki Rolce-Royce. Firma posiada obecnie zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii. Aktualnie na zlecenie tej firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC.

Operator / Programista tokarki CNC

MIEJSCE PRACY: Wielka Brytania, Nottingham

Zakres obowiązków:

-Ustawianie i/lub obsługa tokarek CNC

-Wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym

-Dbałość o jakość wykonanych komponentów przy użyciu urządzeń pomiarowych

-Wsparcie merytoryczne zespołu, wkład w rozwój działu technicznego firmy

-Praca z różnymi maszynami wykorzystującymi operacyjny system Mazatrol

-Praca w zakładzie produkcyjnym w Wielkiej Brytanii (Nottingham)

Wymagania:

-Doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora tokarki sterowanej numerycznie (CNC)

-Doświadczenie pracy w systemie operacyjnym Mazatrol i w systemie Siemens i/lub Fanuc

-Znajomość rysunku technicznego i standardów kontroli jakości

-Umiejętność dostosowania się do nowych warunków pracy, dyspozycyjność

-Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

-Samodzielność, inicjatywa w działaniu

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie od 10 do 15,5 £ / h

- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym – możliwość pracy na zmianie dziennej lub nocnej (atrakcyjny dodatek za pracę w nocy)