Naszym klientem, a Twoim potencjalnym Pracodawcą-Użytkownikiem jest nowoczesne Centrum Logistyczne (branża spożywcza) w Nadarzynie. Obecnie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (bez uprawnień i doświadczenia)

MIEJSCE PRACY: Nadarzyn

Zakres obowiązków:

Chcesz pracować na stanowisku Operatora wózka widłowego?
Nie masz doświadczenia?
Nie masz uprawnień?

Przez pierwsze 3 miesiące pracy zapewnimy Ci przyuczenie do stanowiska Operatora wózka widłowego wysokiego składowania oraz zdobycie uprawnień.

Przez ten okres zostaniesz przygotowany do pracy na stanowisku samodzielnego Operatora wózka. Będziesz odpowiedzialny za:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania
  • obsługę skanera
  • inwentaryzację towaru
  • kontrolę stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • chęć zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego operatora wózka widłowego wysokiego składowania
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź gotowość do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie (możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę po kilku miesiącach)
  • pracę w Nadarzynie
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie:ok. 3300-4000 zł brutto/m-c // po zdobyciu uprawnień ok. 3600-4600 zł brutto/m-c
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • ubranie robocze
  • bezpłatne zdobycie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku samodzielnego operator wózka widłowego