Naszym klientem jest operator logistyczny, który specjalizuje się w usługach spedycji drogowej - krajowej i międzynarodowej, a także logistyce magazynowej. Firma posiada ok. 15 oddziałów w Polsce. Obecnie do jednego z biur poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Zarządzania Siecią Dystrybucyjną

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów operacyjnych w oddziałach w całej Polsce (spedycja krajowa drobnicowa, magazyn przeładunkowy)
  • Analizowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących krajową sieć dystrybucyjną
  • Kontakt z klientem i wsparcie działu handlowego w zakresie działań sprzedażowych
  • Zarządzanie 3-4 osobowym oddziałem
  • Dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w branży spedycyjnej, w tym przynajmniej rok na stanowisku kierowniczym
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z logistyką
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z branżą TSL)
  • Umiejętność planowania oraz raportowania
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)