Nasz zespół

 

Robert Pindor

Robert Pindor

General Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. W latach 1999-2005 był menedżerem logistyki i spedycji w międzynarodowych firmach: Thomson oraz Gefco. Od 2005 roku kieruje spółkami działającymi w grupie Logart. Uważa, że podstawą sukcesu naszej firmy i grupy jest powiązanie dobrego warsztatu rekrutacyjnego z zaawansowaną wiedzą na temat usług klientów i rynków dla których pracujemy.

Katarzyna Szkop

Katarzyna Szkop

Kierownik Oddziału/ Branch Manager (HR & Payroll)

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z firmą związana od 2014 roku. Kierownik trzymający pieczę nad funkcjonowaniem oddziałów w Żyrardowie i Sochaczewie. Przez zespół określana jako charyzmatyczna, szczera i asertywna. Zawsze służy dobrą radą. Pracę łączy z pasją w szeroko pojętym obszarze HR.

Agnieszka Malinowska-Herra

Agnieszka Malinowska-Herra

Recruitment Manager

Absolwentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej i  Akademii Leona Koźmińskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu zdobywanemu na stanowiskach managerskich w obszarach zakupów, logistyki i produkcji w branżach takich jak: FMCG, produkcja i e-commerce uzyskała kompleksową wiedzę dotyczącą funkcjonowania większości obszarów organizacji, co przyczynia się do lepszego zrozumienia potrzeb klientów. Prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla w obszarach produkcji, logistyki, jakości, optymalizacji procesów, jak również administracji, HR i księgowości.

Joanna Wężyk

Joanna Wężyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach: Studia Wschodnie i Międzynarodowa Polityka Handlowa. Specjalizuje się w rekrutacjach masowych średniego i niższego szczebla dla branż: produkcja, logistyka i sprzedaż. Zajmuje się również leasingiem pracowniczym i obsługą kadrową pracowników tymczasowych. Ze względu na biegłą znajomość języka rosyjskiego jest wsparciem w rekrutacjach obcokrajowców.

Karina Pietrzkiewicz

Karina Pietrzkiewicz

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, żywo zainteresowana psychologią w obszarze osobowości oraz funkcjonowania społecznego. Koordynuje przeprowadzanie testów psychometrycznych na życzenie klienta. Prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie z branży TSL. Najważniejsza dla niej jest relacja z drugim człowiekiem. Ceni sobie kontakt z naturą i aktywny wypoczynek.

Ewelina Panek

Ewelina Panek

Asystent ds. Administracyjnych/Administration Assistant

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracę w Logart rozpoczęła w 2018 roku. Zajmuje się sprawami administracyjnymi, marketingowymi oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Patryk Skowroński

Patryk Skowroński

Specjalista ds. rozwoju / Business Development Specialist

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku: Prawo. Swoją przygodę w Logart rozpoczął w 2018 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu w Agencjach Rekrutacyjnych na stanowiskach operacyjnych i sprzedażowych specjalizuje się w doradztwie personalnym oraz sprzedaży usług rekrutacyjnych.

Tomasz Szewczyk

Tomasz Szewczyk

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku: Administracja. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczął 2014 roku w grupie Logart jako Młodszy Konsultant. Specjalizuję się w rekrutacjach pracowników średniego i niższego szczebla dla branż: sprzedaż, produkcja (w szczególności: rynek poligraficzny), logistyka. W ramach grupy Logart, między innymi odpowiedzialny jest za leasing pracowników i obsługę kadrową pracowników tymczasowych. Wyspecjalizował się również w prowadzeniu kompleksowego procesu zatrudniania obcokrajowców w Polsce.

Kamil Fok

Kamil Fok

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

W firmie Logart od 2016 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży TSL na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

Izabela Florczak

Izabela Florczak

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Ukończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowo Zarządzanie Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada doświadczenie i praktykę w pracy w firmie produkcyjnej. Realizuje projekty zarówno na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie jak również rekrutacje masowe na stanowiska produkcyjne. W pracy inspirują ją ludzie i ceni ją za stwarzanie możliwości.

Antonina Kulinczenko

Antonina Kulinczenko

Koordynator ds. zakwaterowania

Posiada 6 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników zdobyte w firmach na Ukrainie. Obecnie odpowiada za sprawy związane z zakwaterowaniem pracowników oraz udostępnianiem miejsc noclegowych dla pracowników naszych klientów. Świetnie komunikuje się po angielsku, rosyjsku, ukraińsku i polsku.

Zuzanna Orlewska

Zuzanna Orlewska

Asystent ds. rekrutacji/ Recruitment Assistant

Studentka trzeciego roku Zarządzania Zasobami Ludzkimi, związana z firmą od 2017 roku. Stanowi wsparcie dla specjalistów w działaniach rekrutacyjnych i czynnościach kadrowych. Przez współpracowników określana jako życzliwa, szczera i dokładna. Wolny czas najchętniej spędza przy wciągającej książce.

Katarzyna Ciupka

Katarzyna Ciupka

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Pogodna, a zarazem stanowcza i odpowiedzialna. Absolwentka Zarządzania zasobami ludzkimi Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Z firmą związana jest od 2015 roku, w swojej codziennej pracy odpowiada przede wszystkim za rekrutację i obsługę kadrową pracowników tymczasowych. Główny obszar jej zainteresowań obejmuje tzw. „twardy” HR, w ramach którego planuje dalszy rozwój.

Paweł Orłowski

Paweł Orłowski

Specjalista ds. rekrutacji / Recruitment Specialist

Absolwent Gospodarki przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoją karierę w firmie Logart rozpoczął w 2015 roku. Wykonywanie swojej pracy dzieli pomiędzy dwoma oddziałami: Sochaczewem i Żyrardowem. Przez kolegów i koleżanki określany jako odpowiedzialny, pomocny i cierpliwy. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – rower, basen i piłka nożna.

Agnieszka Chmielewska

Agnieszka Chmielewska

Główna księgowa

Ukończyła studia magisterskie w zakresie Finansów  Przedsiębiorstw i Rachunkowość w Olympus Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie oraz  Podyplomowe Studium Rachunkowości Zarządczej i Controllingu na  Uniwersytecie Łódzkim. Z księgowością związana od 2000r., z firmą Logart od 2016r., gdzie zajmuje się pełną obsługą księgową. W  rachunkowości ceni logikę i bogactwo wiedzy płynącej z liczb.

Tadzik

Tadzik

Dział Ochrony